Szabadidő

Iskolánkban sokféle lehetőség kínálkozik a szabadidő kellemes és hasznos eltöltésére. Segítünk tanulóinknak abban, hogy szabadidejükben pihenjenek, sportoljanak, játsszanak, kézműveskedjenek, és sokféle, az iskolai tananyagot kiegészítő ismereteket szerezzenek.

Nagy hangsúlyt fektetünk az iskolai hagyományok ápolására, kirándulások, versenyek szervezésére. A szakkörök tervezésénél ügyelünk arra, hogy minden tanulónk megtalálja az érdeklődési körének megfelelő foglalkozást.
Bízunk benne, hogy a szabadidős programok során szerzett sikerélmények megalapozzák tanulóink tanórai aktivitását.

Március 26-án pályázati forrásnak köszönhetően 29 gyereket vittünk el a kaposvári jégcsarnokba korcsolyázni. Alsósok, felsősök egyaránt jól érezték magukat. Szinte mindenki most ismerkedett meg a korcsolyázás alapjaival.

Remek élmény volt!